Kraków 2014 = Hamsa Restobar & Forum Przestrzenie

Odkąd założyłam własną firmę, rzadko kiedy ruszam się poza granice Podlasia. Specjalnie mnie to nie martwi, bo lubię te okolice i dobrze się tu czuję, jednak wycieczka do Krakowa ucieszyła mnie niezmiernie, bo nigdy tam nie byłam. I być może nigdy bym się tam nie pojawiła gdyby nie zlecenie ślubne ;)

Prócz pracy miałam okazję zostać tam jeszcze przez dwa dni i zwiedzić tylko jego małą cząsteczkę, która mnie zauroczyła. Z pewnością architektura tego miasta to jest to co rzuca się w oczy najbardziej. I fajnie było ją podpatrzeć szwendając się uliczkami starego miasta. W między czasie zdążyłam zjeść w Hamsie, izraelskiej restauracji na krakowskim Kazimierzu i poopalać się na leżaku w ogródku nad Wisłą w modnej klubokawiarni Forum Przestrzenie. W fotograficznym skrócie przedstawiam Wam tą podróż, a jako ciekawostkę dodam, że Kraków jest jednym z europejskich miast z najbardziej zanieczyszczonym powietrzem. Mimo to, z pewnością tam jeszcze zawitam ;)

Kraków z Ewą SO


Fajne dekoracje ;)

meble z drewnianych palet

kładka miłości w Krakowie
Kłódki miłości na kładce w Krakowie

Hamsa

Forum Przestrzenie

2 komentarze:

  1. ja byłam w Krakowie kilka razy, ale zawsze zaczynało się i kończyło na zwiedzaniu Wawelu. dlatego planuję się tam wybrać kiedyś sama :)
    a zdjęcia śliczne. szczególnie to, gdzie widać tabliczkę "ul. Grodzka" - fenomenalne! *.*

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki Karolina! Ja z kolei muszę się obowiązkowo wybrać na Wawel ;)

    OdpowiedzUsuń